Zaliczyć należy do nich w szczególności:

  • większe starania o własny wygląd
  • nowe ubrania w szafie
  • częste wyjazdy służbowe, których wcześniej tak wiele nie było
  • odbieranie telefonów w innym pomieszczeniu, bądź w nocy
  • częstsze niż normalnie odbieranie sms-ów i reakcja na nie
  • częstsze niż zwykle wychodzenie po zakupy
  • nabywanie drogich prezentów
  • krytykowanie zachowania partnera i pretensje o to jak wyglądają wzajemne relacje

Jeśli trafi się na takie ślady zdrady, detektyw podpowiada, żeby od tej pory uważnie obserwować partnera (np. dyskretnie przeglądać jego pocztę, czytać sms-y). Gdy zabraknie bowiem należytej ostrożności, współmałżonek zauważy, że coś się podejrzewa i będzie starał się ukryć zdradę.

Detektyw radzi, że w razie podjęcia decyzji o samodzielnym sprawdzaniu partnera, warto prowadzić dzienniczek jego aktywności poprzez zapisywanie, kiedy wraca z pracy, jak dużo czasu spędza poza domem, ile wydaje pieniędzy. Ponadto, warto notować wszystkie przypadkowo usłyszane rozmowy, o ile wzbudzają one podejrzenia, dyskretnie podpytać znajomych, czy zauważyli jakąś zmianę w zachowaniu partnera.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, niż śledzenie partnera na własną rękę jest skorzystanie z usług doświadczonego detektywa, który dysponuje wyspecjalizowanym sprzętem i umiejętnościami, dzięki którym dyskretnie zdobędzie obciążające partnera dowody. Pierwszym etapem pracy detektywa będzie tzw. rozeznanie polegające na zabraniu od potencjalnie zdradzanego partnera potrzebnych informacji, na podstawie których detektyw zdecyduje, kiedy obserwować podejrzanego o zdradę i jakie dane o nim pozyskać. Po rozeznaniu detektyw sporządza odpowiedni do sytuacji plan działania i przystępuje do jego realizacji poprzez między innymi śledzenie podejrzanego, robienie zdjęć i gromadzenie potrzebnych dokumentów.

Warto podkreślić, że gdy dochodzi do procesu rozwodowego, prowadzący podwójne życie partner będzie za wszelką cenę bronił przed sądem swoich racji.

Dzięki profesjonalizmowi prywatny detektyw jest w stanie zgromadzić niezbite dowody zdrady współpartnera, a jest to szczególnie ważne przy podziale dużego majątku.

Kontakt