Blog

Skuteczne egzekwowanie długów za granicą

Skuteczne egzekwowanie długów za granicą

Detektyw podpowiada, że dzięki elektronicznemu systemowi e-CODEX, obecnie jest łatwiej, niż do tej pory odzyskiwać należności od dłużników przebywających w niektórych krajach UE, w takich jak Austria, Grecja, Niemcy lub Włochy. W takich wypadkach trzeba wypełnić tzw.

Rola detektywa w weryfikacji kandydatów na pracowników

Rola detektywa w weryfikacji kandydatów na pracowników

Detektyw wskazuje, że weryfikacja pracowników czyli tzw. background screening tzn. zdobywa obecnie coraz większą popularność. Coraz częściej pracodawcy zgłaszają się do agencji detektywistycznych, zlecając „prześwietlenie” potencjalnego pracownika.

Rodzaje należności oraz sposoby ich odzyskiwania

Rodzaje należności oraz sposoby ich odzyskiwania

Do należności cywilnoprawnych zaliczamy opłaty wynikające z umów cywilnoprawnych. Jeśli kupujący lub pożyczający pieniądze spóźnia się nawet kilka dni ze spłatą swoich należności, wówczas winno się jak najszybciej podjąć działania windykacyjne.

Windykacja zależnych należności

Windykacja zależnych należności

Dość powszechnym zjawiskiem w kraju są trudności z odzyskaniem od kontrahentów należności zwłaszcza w skutek niezapłaconych faktur. Detektyw wyjaśnia, dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego indykatora lub detektywa i z jakimi kosztami jest to związane.

Praktyczne porady oraz wskazówki detektywa

Co powinieneś wiedzieć o procesie rozwodowym

W Polsce z roku na rok rośnie liczba rozwodów. Co trzecie małżeństwo się rozstaje – w każdym roku tendencja wzrasta. Przyczynami rozstania jest niezgodność charakterów, zdrada, nadużywanie alkoholu przez jednego z małżonków oraz problemy finansowe.

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy i jego korzyści

Wywiad gospodarczy w biznesie jest to skuteczne i pomocne narzędzie służące do pozyskiwania informacji w obecnych czasach. Czasami jest traktowany, jako nielegalne i szpiegowskie działania.

Podejrzenie zdrady

Podejrzenie partnera o zdradę

Masz podejrzenia, że Twój partner nie jest wobec Ciebie wierny? Że ostatnio zachowuje się inaczej, wraca o późniejszych godzinach, albo pilnuje swojego telefonu? Nie rób niczego na własną rękę! Postaw na wynajęcie prywatnego detektywa.

Wybór agencji detektywistycznej

Wybór agencji detektywistycznej

Z roku na rok powstają nowe biura detektywistyczne, popularność, co do wynajęcia prywatnego detektywa rośnie. Jednak na rynku jest wiele biur, agencji, które psują wizerunek tego zawodu i jak się okazuje wybór dobrego biura to nie łatwa rzecz.

Kontakt