Blog

Windykacja zależnych należności

Windykacja zależnych należności

Dość powszechnym zjawiskiem w kraju są trudności z odzyskaniem od kontrahentów należności zwłaszcza w skutek niezapłaconych faktur. Detektyw wyjaśnia, dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego indykatora lub detektywa i z jakimi kosztami jest to związane.

Praktyczne porady oraz wskazówki detektywa

Co powinieneś wiedzieć o procesie rozwodowym

W Polsce z roku na rok rośnie liczba rozwodów. Co trzecie małżeństwo się rozstaje – w każdym roku tendencja wzrasta. Przyczynami rozstania jest niezgodność charakterów, zdrada, nadużywanie alkoholu przez jednego z małżonków oraz problemy finansowe.

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy i jego korzyści

Wywiad gospodarczy w biznesie jest to skuteczne i pomocne narzędzie służące do pozyskiwania informacji w obecnych czasach. Czasami jest traktowany, jako nielegalne i szpiegowskie działania.

Podejrzenie zdrady

Podejrzenie partnera o zdradę

Masz podejrzenia, że Twój partner nie jest wobec Ciebie wierny? Że ostatnio zachowuje się inaczej, wraca o późniejszych godzinach, albo pilnuje swojego telefonu? Nie rób niczego na własną rękę! Postaw na wynajęcie prywatnego detektywa.

Wybór agencji detektywistycznej

Wybór agencji detektywistycznej

Z roku na rok powstają nowe biura detektywistyczne, popularność, co do wynajęcia prywatnego detektywa rośnie. Jednak na rynku jest wiele biur, agencji, które psują wizerunek tego zawodu i jak się okazuje wybór dobrego biura to nie łatwa rzecz.

Kontakt