Podejrzenie partnera o zdradę

Podejrzenie zdrady

Masz podejrzenia, że Twój partner nie jest wobec Ciebie wierny? Że ostatnio zachowuje się inaczej, wraca o późniejszych godzinach, albo pilnuje swojego telefonu? Nie rób niczego na własną rękę! Postaw na wynajęcie prywatnego detektywa. Ustalenie kontaktów intymno-towarzyskich Twojego partnera z innym mężczyzną/kobietą nie jest łatwym zadaniem. Żeby udokumentować zdradę, nie wystarczy sms znaleziony w komórce od niej/od niego. Jest to szereg działań detektywistycznych mający na celu zarejestrowanie fizyczny kontakt, potwierdzający zdradę.

Dodatkowo można uzyskać więcej informacji o kochance/kochanku. Miejsce pracy, miejsce zamieszkania, pojazd, którym się porusza, wygląd, miejsce, charakter ich wspólnych spotkań oraz wiele innych. Profesjonalne biuro detektywistyczne pomoże ustalić Ci, jakie są fakty. Dzięki usłudze detektywistycznej nie będziesz już żyć w niepewności oraz rozwiejesz swoje wątpliwości. Nie mając odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia operacyjnego, narażasz na zdemaskowanie swoich działań, co może być powodem kłótni, zwiększenia czujności Twojego partnera z powodu posiadania wiedzy o jego inwigilowaniu lub co gorsza brakiem możliwości zebrania rzetelnych dowodów sądowych.

Realizując zlecenie skuteczny detektyw zbierze niezbędne dowody, materiały, które możesz wykorzystać do rozmowy ze swoim partnerem lub wykorzystać je do sprawy rozwodowej. Korzystając z profesjonalnego biura detektywistycznego, masz pewność, że zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci na podejmowanie racjonalnych działań. Możesz liczyć na fachową pomoc konsultingu i doradztwa, jak w takich sytuacjach się odnaleźć.

Kontakt