01.

Oferta dla biznesu

W biznesie istotne są niezawodne i sprawdzone rozwiązania. Korporacje i mikroprzedsiębiorstwa obsługujemy na tym samym poziomie profesjonalizmu. Nasze usługi wychodzą naprzeciw specyficznym wymaganiom każdej firmy.

02.

Oferta dla osób fizycznych

Oferujemy Klientom indywidualnym szeroki wachlarz usług i produktów detektywistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego w jednej z naszych placówek.

03.

Bezpieczeństwo IT

Potrzebujesz doradztwa w zakresie zabezpieczenia Twojej infrastruktury informatycznej? A może dzięki audytowi bezpieczeństwa chcesz mieć pewność, że Twoja firma jest odpowiednio chroniona przed zagrożeniami?

04.

Usługi specjalne

A może masz specyficzne wymagania co do kwestii o których nie wspominamy na naszych stronach? Napisz do nas, podziel się z nami swoimi przemyśleniami. Postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Detektyw Kraków

O nas

Biuro detektywistyczne P&P Piotr Poźniak, zostało założone przez wykwalifikowanych detektywów posiadających wymaganą licencję. Jesteśmy firmą mającą wieloletnie doświadczenie w branży, fachową wiedzę oraz umiejętności niezbędne do skutecznego realizowania na najwyższym poziomie powierzonych nam spraw. Nasze działania detektywistyczne wykonujemy na obszarze całej Polski, Europy i nie tylko.

WIĘCEJ

Biuro detektywistyczne Kraków

jak działamy

Jesteśmy bardzo nowoczesnym biurem detektywistycznym, które przykłada wagę również do znajomości informatyki śledczej w poszukiwaniu informacji oraz najnowszy sprzęt. To, co nas wyróżnia, to niewątpliwie wysokiej klasy wyposażenie, które wykorzystujemy podczas realizowanych przez nas zleceń. Najczęściej działamy w całym województwie małopolskim, podkarpackim, śląskim.

WIĘCEJ

Prywatny detektyw Kraków

Cennik usług detektywistycznych

Specyfika branży detektywistycznej nie pozwala na ustalenie konkretnej wyceny za usługi. Ze względu na różnorodność zadań, czasu i włożonej pracy w zleceniu, wstępne koszty wyceniamy po uprzednim zapoznaniu się ze sprawą przekazaną nam przez Klienta. W ustaleniu wyceny zlecenia, bierzemy pod uwagę również zasięg terytorialny, charakter oraz możliwości finansowe Klienta.

WIĘCEJ

Blog

Walentynki z perspektywy detektywa

Za kilka dni Walentynki. Skąd wzięło się to święto? Czy słusznie zarzuca mu się komercjalizację miłości? Czy powinniśmy od niego odchodzić? Co zrobić gdy w miłości jesteśmy zwyczajnie nieszczęśliwi?

Więcej
Czy urządzenia GPS są legalne?

Nadajniki GPS kuszą, by w łatwy sposób sprawdzać lokalizację partnera, dziecka lub pracownika. Jednak czy ich wykorzystywanie do śledzenia ludzi jest legalne w aspekcie zachowania prawa do ochrony prywatności? Wyjaśniamy!

Więcej
Czy różni się rozwód z orzekaniem o winie od rozwodu bez orzekania?

W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, czym różni się rozwód bez orzekania o winie od rozwodu gdzie tę winę się orzeka. Dlaczego ta różnica jest taka istotna? Jaka jest rola detektywa przy pozwach rozwodowych z orzekaniem o winie małżonka?

Więcej

Partnerzy

Kontakt