Detektyw dla biznesu

Prywatny detektyw Kraków

Skuteczny i dyskretny wywiad gospodarczy.

P&P Piotr Poźniak biuro detektywistyczne oferuje specjalistyczne usługi detektywistyczne dla firm, które są skupione na zagwarantowaniu bezpieczeństwa przedsiębiorcom, kontroli pracowników, ochronie marki oraz na pozyskiwaniu informacji o innych podmiotach gospodarczych. Skuteczny i dyskretny wywiad gospodarczy zapewni Państwa firmie bezpieczeństwo i pozwoli na jej rozwój. Pozyskujemy informacje dotyczące przedsiębiorstw i ich właścicieli, które mogą stanowić wsparcie do szacowania ryzyka współpracy, zdobywania przewagi konkurencyjnej, a także unikania strat. Działamy nie tylko na terenie miasta Kraków, ale całej Polski.

Pracownicy mają istotny wpływ na to, jak funkcjonuje Twoja firma. Wspieramy przedsiębiorstwa w weryfikacji danych zamieszczonych w CV potencjalnych kandydatów. Dzięki temu możesz uniknąć zatrudnienia niewłaściwego, niekompetentnego lub nieuczciwego pracownika. Weryfikujemy miejsce prowadzenia i zarejestrowania działalności Twoich kontrahentów. Sprawdzamy takie dane jak numery KRS, REGON, NIP. Analizujemy profil działalności firmy i wpisy do rejestru dłużników oraz trwające postępowania sądowe. Wspieramy firmy, które doświadczają nieuczciwej konkurencji na polu polityki cenowej, czy kampanii marketingowej.

Zbieramy niezbędne informacje, które stanowią cenny materiał do wszczęcia odpowiednich kroków prawnych względem firm prowadzących nieuczciwe praktyki na rynku. Zdobywamy informacje na temat faktycznych dochodów i stanu posiadania ruchomości oraz nieruchomości dłużników firm. W wyniku obserwacji detektywistycznej jesteśmy w stanie sporządzić raport z analizą wielu faktów, które pozwolą oszacować jego zdolność finansową.

Kontakt