Orzekanie winy w stosunku do współmałżonka rozpoczyna zażartą sprawę rozwodową z tzw. wyciąganiem rodzinnych brudów. Pokrzywdzona strona za wszelką cenę szuka dowodów na potwierdzenie winy współmałżonka. Jeśli para ma dzieci i jeden z małżonków chce zachować nad nimi prawo opieki, szczególnie wskazane jest skorzystanie z usług doświadczonego prywatnego detektywa, który profesjonalnie zajmie się zebraniem dowodów winy. Zdobywanie takich dowodów to czasochłonny proces wymagający przede wszystkim dyskrecji. Jeżeli jej zabraknie i partner zorientuje się, że jest śledzony przez współmałżonka zwiększy się jego ostrożność i skutecznie może usunąć dowody jego winy.

Detektyw podpowiada, że w przypadku, gdy małżonek obwiniający drugą stronę o rozpad małżeństwa będzie na własną rękę poszukiwał dowodów obciążających współmałżonka, musi pamiętać o tym, żeby nie naruszyć przy tym jego dóbr osobistych, bo za to może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Ma to miejsce wówczas, gdy potajemnie przegląda pocztę elektroniczną partnera i kopiuje prywatną korespondencję, kontroluje jego wyciągi bankowe, czy czyta rozmowy na prywatnym czacie.

Trzeba podkreślić, że winę za rozpad małżeństwa można udowodnić, ale potrzebne SA do tego odpowiednie narzędzia i umiejętności, a także zabiera dużo czasu. Dlatego też, pomoc wykwalifikowanego detektywa może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Kontakt